Kılıçdaroğlu, Türker Ateş’e Bolululardan destek istedi

Bolu’da vatandaşlara seslenen CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bizi bazen milliyetçilikle eleştiriyorlar, siz milliyetçi değilsiniz, diyorlar. Bizim milliyetçiliğimizi sorgulayacak kişi daha anasından doğmadı” dedi. Haberin Devamını Okumak İçin Tıklayınız.

Türker Ateş: “Baharlar gelecek!”

CHP’nin Milletvekili Adayları Türker Ateş ve Zuhal Işın, bugün basın mensuplarıyla ve muhtarlarla kahvaltıda buluştu. Türker, düzenlenen kahvaltıda: “Baharlar gelecek!” açıklamasında bulundu. Haberin Devamını Okumak İçin Tıklayınız.

“Bolu için taş üstüne taş koyanın yanında olacağım”

CHP Bolu 1. Sıra Milletvekili Adayı Türker Ateş, TBMM’de Bolu’yu temsil etme hakkı edindiğinde amacının şehri daha yaşanılabilir bir il haline getirmek ve halkın sorunlarını çözebilmek olduğunu söyledi. Ateş, “Bolu için taş üstüne taş koyanın yanında olacağım.” dedi. Haberin Devamını Okumak İçin Tıklayınız.

Kadir Gecemiz Mübarek Olsun !

Bin Aydan daha hayırlı olan Kadir Gecemiz Mübarek olsun… Hayırlı Kandiller diliyorum. #bolu #chp #ramazan #kandil #kadir #mübarek

Size söz BOLU kazanacak !

Bugün gündüz programımızda Bolumuzun sokaklarında hanelerinde vatandaşlarımız ile dertleştik, fikir alışverişinde bulunduk. Size söz BOLU kazanacak. #chp #bolu #sanasöz